Termometr GrillEye z sondą temperatury


Nowy

379,00 zł brutto

Tagi:
 • Lubisz to? Udostępnij:

  • DARMOWA DOSTAWA 
  • POMOC W WYBORZE PRZEZ TELEFON
   +48 504 044 076
  • WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

  Inteligentny termometr GrillEye MAX 

  z wbudowanym Wi-Fi pozwala na precyzyjny pomiar temperatury podczas grillowania lub wędzenia. Urządzenie obsługuje się za pomocą bezpłatnej aplikacji, która jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android. Dodatkowo, termometr został zaprojektowany tak aby, sam pobierał i wgrywał aktualizację nie zabierając Ci cennego czasu.  Wielojęzyczne menu zostało wzbogacone o powiadomienia dźwiękowe, które pomagają użytkownikowi ustawić i korzystać z urządzenia krok po kroku. Są to nowe możliwości i wzięcie udziału w osiągnięciu perfekcji grillowania dla każdego miłośnika grillowania, wędzenia i gotowania. 

  Inteligentny i bezprzewodowy termometr GrillEye Max jest jednym z najdokładniejszych urządzeń na świecie. Potwierdzają to badania oraz certyfikat wydany przez NIST (National Institute of Standards and Technology of USA). Kwalifikuje to GrillEye Max'a do profesjonalnych termometrów klasy LAB. #Perfekcjagrillowania

   

  Grill Eye® Max to świetny pomysł na prezent dla osób zaczynających swoją przygodę z posiadaniem pełnej kontroli nad przygotowywanymi potrawami. 

   

  Najważniejsze cechy termometru GrillEye: 

  SMAK - Precyzyjny pomiar temperatury pozwoli na idealne przygotowanie potraw, z chrupiącą skórą oraz soczystym wnętrzem. Użycie termometru GrillEye zakończy problem z wysuszonym lub niedopieczonym mięsem. 

  BEZPIECZEŃSTWO - Pewność, że danie jest gotowe i bezpieczne do spożycia. 

  WYGODA - Urządzenie współpracuje z systemami iOS oraz Android. Wyśle powiadomienie o gotowości bezpośrednio na Twój telefon lub tablet. 

  KONTROLA - Pewność, że Twoja potrawa jest przygotowana w dokładnie taki sposób jak lubisz. 

  Napisz opinię

  Termometr GrillEye z sondą temperatury

  Termometr GrillEye z sondą temperatury

  Napisz opinię

  20 similar items


  Realizacja: WEBPC-GROUP