Rynna na skraplający się tłuszcz : MONARCH / ROYAL / GEM


F530200G

Nowy

229,00 zł brutto

Tagi:
 • Lubisz to? Udostępnij:

  • DARMOWA DOSTAWA 
  • POMOC W WYBORZE PRZEZ TELEFON
   +48 504 044 076
  • WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

  Rynna przechwytująca płyny, które mogą skapywać z górnej półki grilla na tylną część pokrywy w grillach z serii Monarch, Royal i Gem.

   

  Projektanci stojący przed tym dylematem projektu górnej półki w grillu stworzyli dwa rozwiązania. W grillach z serii Monarch, Royal i Gem jest zamontowana bardzo obszerna górna półka. Ze względu na jej wielkość w celu zapewnienia dostępu do głównego rusztu cofa się wraz z piekarnikiem. Dzięki temu rozwiązaniu w małym grillu, jest ogromna przestrzeń do grillowania z ergonomicznym dostępem do dolnego rusztu. Minusem tego rozwiązania mogą być wspomniane skropliny. Ale jak w życiu wszystko ma swoje plusy i minusy. Drugim rozwiązaniem jest półka mocowana w grillach np. w serii Baron. Jest mniejsza i nie przesuwa się wraz z pokrywą. Gdyby była większa nie byłoby dostępu do tylnej części rusztu. Górna półka w grillu Baron zajmuje tyle miejsca, co część górnego rusztu nad piekarnikiem w grillu Royal.
  W grillu Monarch, Royal i Gem jeżeli chodzi o skropliny są 3 rozwiązania. Na tyle górnej półki grillujemy suche potrawy jak warzywa, grzanki, bułki itp. Z przodu górnej półki, która znajduje się bezpośrednio nad głównym rusztem umieszczamy tłuste potrawy jak kiełbaski i karkówka, które produkują skropliny. Wtedy skapujący tłuszcz będzie trafiał powrotem do piekarnika. Drugim rozwiązaniem jest zamocowanie rynny ociekowej F530200G, która będzie wyłapywać ewentualne skropliny.

  Napisz opinię

  Rynna na skraplający się tłuszcz : MONARCH / ROYAL / GEM

  Rynna na skraplający się tłuszcz : MONARCH / ROYAL / GEM

  Napisz opinię

  20 similar items


  Realizacja: WEBPC-GROUP