Najlepsze steki. Doskonałe, średnio wypieczone przygotujesz na grillu w ciągu kilku minut. Dzięki gromnej powierzchni do grillowania możemy jednocześnie grillować dla całej rodzinny. Słynna włoska knajpka. Grillowany kurczak i pomidory z sosem borowikowym przygotujesz na jednej stronie grilla. Na drugiej możesz przygotować prawdziwą pizzę na kamieniu do pizzy...efekt
gwarantowany! 

Wspaniała tajska restauracja. Grillowane krewetki i tofu, zblanszowany makaron ryżowy na palniku bocznym – w ten oto sposób możemy stworzyć doskonały sos. Tajskie danie przygotowane przez ciebie w kilka minut! Czas na wykwintną kuchnię. Powoli grilluj soczystego indyka na swoim rożnie. Zaskakującym może wydawać się jak doskonałe będą żeberka upieczone na stojaku do pieczenia. Wystarczy dodać do pieczenia małe ziemniaki i ulubione warzywa i przygotować na bocznym palniku na małym ogniu. Wydajność i kontrola temperatury pozwala na kompletne przygotowanie ulubionego dania na swoim tarasie. Wykorzystując kuchenkę boczną, palnik rożna, całkowitą powierzchnię grillowania oraz oczywiście ruszt można wyczarować niesamowite potrawy.
Broil King sprawia, że czas spędzony w domu z rodziną i przyjaciółmi staje się przyjemniejszy. Wykorzystując grilla i akcesoria Broil King możliwości są nieograniczone. Mamy nadzieję, że od teraz Twoją ulubioną restauracją będzie ta w Twoim własnym ogrodzie.