Grill gazowy Regal™. Bo każdy ma własne królestwo.

Grill gazowy Regal™ jest dedykowany dla pasjonatów kuchni, którzy nie akceptują kompromisów. Wykorzystane technologie oraz materiały sprawią, że grillowanie będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Twoje potrawy zyskają intensywny i niepowtarzalny smak, otwierając drzwi na eksperymenty ku...

Grill gazowy Regal™. Bo każdy ma własne królestwo.

Grill gazowy Regal™ jest dedykowany dla pasjonatów kuchni, którzy nie akceptują kompromisów. Wykorzystane technologie oraz materiały sprawią, że grillowanie będzie wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Twoje potrawy zyskają intensywny i niepowtarzalny smak, otwierając drzwi na eksperymenty kulinarne w ogrodzie. Elegancki design z podświetlanymi pokrętłami sprawi, że Regal S490 Pro będzie ozdobą twojego ogrodu i nie będziesz mógł od niego oderwać oczu.

Seria Regal - grille gazowe dla pasjonatów kuchni 

Grille gazowe Regal to propozycja skierowana do najbardziej wymagających użytkowników. Są to urządzenia wykorzystujące nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym grillowanie jest wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Seria Regal pozwala na uzyskanie aromatycznych i smacznych potraw, które wręcz rozpływają się w ustach.

Grille gazowe z serii Regal - funkcjonalność i efektowny design w jednym

Seria Regal to najbardziej zaawansowane technologicznie grille gazowe, które wyróżniają się nie tylko wysoką funkcjonalnością, ale i nowoczesnym designem. Za sprawą podświetlanych pokręteł nie sposób przejść obok nich obojętnie, zwłaszcza po zapadnięciu zmroku. Stanowią więc przy okazji ozdobę każdego ogrodu. Przekonaj się sam!

Więcej

Realizacja: WEBPC-GROUP